Eyeaid ToGo Plus

Tootekood: 300888
Ühik: komplekt
Hind:
280,00 €
Kogus: - +

ToGo+ sisaldab kütteelementi koos USB -kaabliga, auto 12/24V pistikut ja 240 V pistikut.ToGo+ karp sisaldab 2 x 250 ml. Eyeaid silmaloputusvedelikku, mida jätkub 30 minutiliseks loputuseks. Karp on pritsme ja löögikindel ja kaitseb silmaloputusvahendit tolmu ja mustuse eest. LED-i aegumise kontrollnäidik näitab aegumist punaste või roheliste signaalidega. Karp võimaldab temperatuuri jälgimist ja LED-signaal näitab, kas silmapesuvesi on liiga kuum või liiga külm. kaasas on roostevabast terasest seinakinnitus, nii et kasti saab paigaldada kohta, kus kiire ja lihtne juurdepääs silmapesuvahendile on ülioluline - nt. akulaadimisjaamas, töökoja või haigla transportimise väljapääsu lähedal. Nagu ka silmaloputuspudelid, on ka ToGo+ kast ühe käega juhitav. Seega on seda lihtne avada ja loputamine võib alata mõne sekundi jooksul. Käepideme ühe tõmbega saab karbi seinajaamast eemaldada ja viia vigastatule või transpordiks. ToGo+ kast on varustatud tihendiga, mis näitab visuaalselt, et seade on komplekteeritud ja kasutusvalmis.

Talvel on väga oluline, et silmaloputusjaamad ei külmuks sõidukites ja soojenduseta kohtades. ToGo+ karp säilitab silmaloputusvedeliku temperatuuril 16-38 kraadi. Nii võimaldatakse silma optimaalne loputus, kuna silm kaitseb end instinktiivselt külmemate või soojemate vedelike eest, mis raskendab/takistab silma tõhusat loputamist.
Eelkõige sobib ToGo+ ideaalselt kõrvalhoonete, kuuride, veoautode, külmhoonete, autopesulate, puurplatvormide, tuulikute jms jaoks. Tänu karbi käepidemele on see väga praktiline ja hõlpsasti kaasaskantav mobiilseks tööks. ToGo+ saab kasutada piirkondades, kus temperatuur on kuni 25 kraadi alla külmumisastme. Kast tagab vedeliku  temperatuuri u. 25 kraadi (+/- 2,5 kraadi).

Sarnased tooted

Antud seade on kompaktne digitaalne meditsiiniline termomeeter koos maksimaalse temperatuuri salvestamise ja kuvamise funktsiooniga.

Tootekood: 921
3,90 €

8cm x 5m

 

Tootekood: 290103
4,90 €
Tootekood: 100124
0,90 €

Kaasaskantav karp kahele Eyeaid 250 ml silmaloputusvahendile.

Tootekood: 90011
199,00 €