Eyeaid ToGo Plus

Tootekood: 300888
Ühik: komplekt
Hind:
280,00 €
Kogus: - +

ToGo+ sisaldab kütteelementi koos USB -kaabliga, auto 12/24V pistikut ja 240 V pistikut.ToGo+ karp sisaldab 2 x 250 ml. Eyeaid silmaloputusvedelikku, mida jätkub 30 minutiliseks loputuseks. Karp on pritsme ja löögikindel ja kaitseb silmaloputusvahendit tolmu ja mustuse eest. LED-i aegumise kontrollnäidik näitab aegumist punaste või roheliste signaalidega. Karp võimaldab temperatuuri jälgimist ja LED-signaal näitab, kas silmapesuvesi on liiga kuum või liiga külm. kaasas on roostevabast terasest seinakinnitus, nii et kasti saab paigaldada kohta, kus kiire ja lihtne juurdepääs silmapesuvahendile on ülioluline - nt. akulaadimisjaamas, töökoja või haigla transportimise väljapääsu lähedal. Nagu ka silmaloputuspudelid, on ka ToGo+ kast ühe käega juhitav. Seega on seda lihtne avada ja loputamine võib alata mõne sekundi jooksul. Käepideme ühe tõmbega saab karbi seinajaamast eemaldada ja viia vigastatule või transpordiks. ToGo+ kast on varustatud tihendiga, mis näitab visuaalselt, et seade on komplekteeritud ja kasutusvalmis.

Talvel on väga oluline, et silmaloputusjaamad ei külmuks sõidukites ja soojenduseta kohtades. ToGo+ karp säilitab silmaloputusvedeliku temperatuuril 16-38 kraadi. Nii võimaldatakse silma optimaalne loputus, kuna silm kaitseb end instinktiivselt külmemate või soojemate vedelike eest, mis raskendab/takistab silma tõhusat loputamist.
Eelkõige sobib ToGo+ ideaalselt kõrvalhoonete, kuuride, veoautode, külmhoonete, autopesulate, puurplatvormide, tuulikute jms jaoks. Tänu karbi käepidemele on see väga praktiline ja hõlpsasti kaasaskantav mobiilseks tööks. ToGo+ saab kasutada piirkondades, kus temperatuur on kuni 25 kraadi alla külmumisastme. Kast tagab vedeliku  temperatuuri u. 25 kraadi (+/- 2,5 kraadi).

Sarnased tooted

Mõeldud eelkõige lihaste, liigeste ja kõõluste liikuvuse suurendamiseks. Vähendab lihasvalusid ning aitab oluliselt kaasa taastumisele. Stimuleerib lümfisüsteemi ja parandab verevarustust. Kasutamine: asetada puhtale, mitterasusele ja kuivale nahale. Parema kleepuvuse tagamiseks soovitame nahka raseerida. Teip jääb nahale kuni viieks päevaks, see ei kaota kleepuvust basseinis ega duši all. Teibi eemaldamiseks tuleb seda kergelt tõmmata, samal ajal nahale survet avaldades. Lateksivaba. Säilitamine: Hoida pimedas ja jahedas 95% puuvilla l, 5% elastaani. Pikkus venitades 8m.

Tootekood: 80732
4,90 €

 

Tootekood: 782
6,50 €

Pakendis on kaks 250 ml pihustit.

Tootekood: 90017
125,00 €

Eyeaid BASIC seinale kinnitatav karp sisaldab 2 x 250 ml. Eyeaid silmaloputusvedelikku.

Tootekood: 300925
185,00 €

Akla For Burns painduv väikepakend 3,5 gr.

Tootekood: 94370
0,95 €