Eyeaid BASIC 2x250 ml.

Tootekood: 300925
Ühik: komplekt
Hind:
185,00 €
Kogus: - +

Eyeaid BASIC seinale kinnitatav karp sisaldab 2 x 250 ml. Eyeaid silmaloputusvedelikku.

Loputusaeg BASIC kastis sisalduva Eyeaid silmaloputusvedelikuga kestab kokku kuni 30 minutit. Karp on pritsme ja löögikindel ning kaitseb silmaloputusvahendit tolmu ja mustuse eest. Kaasas on roostevabast terasest seinakinnitus, nii et kasti saab paigaldada kohta, kus kiire ja lihtne juurdepääs silmaloputusvahendile on ülioluline - nt. akulaadimisjaamas, töökoja sõidukis/lauas või haiglasse/kliinikusse transportimise väljapääsu lähedal. Nagu ka silmaloputuspudelid, on ka BASIC kast ühe käega käideldav. Seega on seda lihtne avada ja loputamine võib alata mõne sekundi jooksul. Käepideme ühe tõmbega saab karbi seinajaamast eemaldada ja viia vigastatule või transpordiks.

Sarnased tooted

Burn Care põletusgeel on loodud 1. ja 2. astme põletuste esmaabiks, samuti kasutatav hõõrdumiste ja päikesepõletuse leevendamiseks. Geel jahutab põletust, leevendab valu, niisutab ja kaitseb infektsiooni eest.

 

Tootekood: 90004
0,90 €

Mõeldud eelkõige lihaste, liigeste ja kõõluste liikuvuse suurendamiseks. Vähendab lihasvalusid ning aitab oluliselt kaasa taastumisele. Stimuleerib lümfisüsteemi ja parandab verevarustust. Kasutamine: asetada puhtale, mitterasusele ja kuivale nahale. Parema kleepuvuse tagamiseks soovitame nahka raseerida. Teip jääb nahale kuni viieks päevaks, see ei kaota kleepuvust basseinis ega duši all. Teibi eemaldamiseks tuleb seda kergelt tõmmata, samal ajal nahale survet avaldades. Lateksivaba. Säilitamine: Hoida pimedas ja jahedas 95% puuvilla l, 5% elastaani. Pikkus venitades 8m.

Tootekood: 50356
4,90 €

Käepärane puukide eemaldamise komplekt sisaldab kõike, mida vajate. Sobib nii inimestele kui loomadele. 

Tootekood: 50048
1,90 €

Kaasaskantav karp kahele Eyeaid 250 ml silmaloputusvahendile.

Tootekood: 90011
199,00 €

Pakendis on kaks 250 ml pihustit.

Tootekood: 90017
125,00 €